Wersje językowe
Wersja językowa
Jak kupować

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje sprzedaż kilku asortymentów, ale głównym są firany i zasłony. Pragnąc sprostać wymaganiom klienta stworzyliśmy kolekcję gotowych kompletów o sprawdzonych i uniwersalnych wymiarach. Decydując się na zakup firan czy zasłon należy w odpowiedni sposób dokonać pomiaru długości i szerokości okien oraz karniszy.

Pomiar szerokości:

 1. Szyna sufitowa, mierzymy jej całkowitą szerokość
 2. Karnisz rurowy,mocowany do ściany lub sufitu/ mierzymy jego całkowitą szerokość bez elementów ozdobnych na końcach karnisza.

Pomiar długości (wysokości):

Standartowo stosuje się trzy rodzaje długości:

 • do parapetu
 • tuż poniżej parapetu
 • do podłogi

Wysokość jaką chcemy uzyskać mierzymy od żabki lub haczyka mocującego firanę do wymaganej długości. W przypadku długości do podłogi należy odjąć 2-3 cm .

WSZYSTKIE PRODUKTY CIĘTE Z METRA (FIRANY METRAŻOWE) WYSYŁAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE PO UPRZEDNIEJ WPŁACIE NA KONTO.

Jak kupować:

 1. Każdy komplet proponowany na stronie ma podane wymiary na prosto oraz w opisie wymiary do jakiego karnisza może być zastosowany.
 2. Dokonując jakichkolwiek zmian w gotowym produkcie jedyną formą zapłaty jest przedpłata.
 3. Skracając długość kompletu doliczana jest dodatkowa kwota :
  • za zasłonę – 6 zł.
  • za firanę - 10 zł.
 4. Korygowanie szerokości lub zamawianie indywidualnych wymiarów kompletu traktowane jest jako dodatkowa usługa co wiąże się z wyższymi kosztami.
 5. Poszczególne komplety występują tylko w kolorach określonych na stronie.
 6. Do wartości zamówienia doliczamyod 9,90 do 14,50 zł. na pokrycie kosztów wysyłki.
 7. Zamówienia przyjmujemy poprzez nasz sklep internetowy, a także pocztą elektroniczną na adres e-mail: biuro@magdalena.pl, faksem (015) 822 93 85.
 8. Zaraz po złożeniu zamówienia poprzez nasz sklep internetowy na Twój adres e-mail wyślemy potwierdzenie jego przyjęcia. Po jego sprawdzeniu dokonaj potwierdzenia złożonego zamówienia wysyłając do nas za pomocą funkcji ;odpowiedz autorowi; e-mail zwrotny. Do czasu otrzymania przez nas na nasz adres: biuro@magdalena.pl Twojego potwierdzenia złożone zamówienie nie będzie realizowane.
 9. Zamówienia składane e-mailem, faksem lub droga telefoniczna będą potwierdzane przez nasz sklep internetowy e-mailem, faksem lub telefonicznie .Do czasu potwierdzenia zamówienia przez zamawiającego ,a także w przypadku braku takiego potwierdzenia złożone zamówienia nie będą realizowane.
 10. W przypadku wybrania przy zamówieniu formy płatności; przedpłata" potwierdzenia zamówienia i dokonanej wpłaty oczekujemy w terminie 7 dni roboczych licząc od daty złożenia zamówienia. Nie otrzymanie przez nas w terminie 7 dni takiego potwierdzenia uznamy za rezygnację Państwa ze złożonego zamówienia.
 11. Potwierdzenie zamówienia jest generowane przez system sklepu automatycznie, dlatego prosimy nie dołączać do niego swojej korespondencji. Wszelkie informacje możecie Państwo uzyskać pod adresem e-mail: biuro@magdalena.pl.
 12. Zamówienia realizujemy na terenie kraju i z zagranicy.
 13. Ceny podane sa w złotych polskich i sa cenami brutto.
 14. Możliwe jest odstąpienie od umowy. Prosimy powiadomić nas o tym e-mailem na adres: marketing@magdalena.pl faksem lub telefonicznie wysyłając na druku odstąpienia od umowy który można pobrać pod linkiem: https://magdalena24.pl/pl/i/ODSTAPIENIE-OD-UMOWY/39
  Anulowanie zamówienia możliwe jest tylko do czasu wysłania przez nas paczki, dlatego też prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas o rezygnacji, gdyż przyjęte zamówienia staramy się realizować jak najszybciej.
 15. Podczas składania zamówienia prosimy zwrócić uwagę na podanie dokładnych danych i poprawne wypełnienie formularza zamówień, gdyż to warunkuje jego realizację. Wszystkie pola zaznaczone jako obowiązkowe muszą zostać wypełnione; w przeciwnym wypadku zamówienie nie zostanie zrealizowane. Natomiast przy zamówieniach składanych e-mailem, faksem lub telefonicznie warunkiem ich realizacji jest dokładne określenie: nazwy zamawianego produktu, jego koloru, rozmiaru, liczby sztuk, formy płatności, sposobu wysyłki, imienia ,nazwiska i adresu zamawiającego wraz z numerem telefonu, ewentualnym numerem faksu i adresem e-mail, adresu wysyłki, a także, czy produkt ma być wysłany w ozdobnym opakowaniu jako prezent oraz treści lub numeru dedykacji, która ma być do niego dołączona
 16. Sklep Magdalena ; zastrzega sobie prawo ewentualnego dodatkowego potwierdzania drogą telefoniczna, faksem lub e-mailem zamówień składanych poprzez sklep internetowy, a także odmowę realizacji zamówień budzących wątpliwości .
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska Kurier 48) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl