Firany  zasłony karnisze rolety pościel  - sklep internetowy

Oferty pracy

Oferty pracy na rok 2022.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na następujące stanowiska pracy:

  • Specjalista ds. marketingu internetowego
  • Sprzedawca krawiec
  • Sprzedawca monter

1. Specjalista ds. marketingu internetowego.

Obowiązki w zależności od Twojego doświadczenia i Twoich umiejętności:

  • zarządzanie wszystkimi kanałami mediów społecznościowych (m.in. Instagram), nadzór i tworzenie contentu, zarządzanie stroną internetową.
  • tworzenie treści na social media - posty na FB, Instagram, relacje, filmy i prezentacje produktów na YouTube.
  • Media Relations - nawiązywanie trwałych relacji i prowadzenie współpracy z partnerami biznesowymi, influencerami, blogerami i liderami opinii.
  • e-mail marketing – tworzenie i obsługa newsletterów do wewnętrznych i zewnętrznych baz kontaktowych.
  • prowadzenie komunikacji poprzez wiadomości prywatne, ew. komentarze oraz moderowanie grup czy wydarzeń.
  • poszukiwanie nowych form promocji marki.
  • pozyskiwanie nowych odbiorców.
  • przygotowywanie materiałów reklamowych, grafik do mediów społecznościowych.
  • raportowanie wykonanej pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w redagowaniu kanałów społecznościowych, prowadzeniu komunikacji w social media, tworzeniu treści, grafik.
  • wiedza w zakresie zagadnień marketingowych online.
  • umiejętność, łatwość nawiązywania i podtrzymania dobrych relacji z klientem.
  • zdolność samodzielnego planowania, organizacji czasu własnego i realizowania zadań.
  • inicjatywa, kreatywność, nieszablonowe podejście do wykonywanych działań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodna komunikację.
  • wykształcenie kierunkowe w zakresie marketingu.
  • praktyczna znajomość platform marketingowych i narzędzi wspomagających.
  • doświadczenie w pracy na portalach Allegro.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • pracę w zgranym zespole.

2. Sprzedawca - krawiec do szycia firan i zasłon.

Zakres obowiązków na stanowisku krawcowa (możliwość przyuczenia do zawodu):

  • szycie firan i zasłon.
  • obsługa produkcyjnych maszyn szyjących typu: stebnówka, podszywarka, overlock.
  • obsługa urządzeń: maszyna do wszywania fleksów, żelazko.
  • krojenie.
  • pakowanie towarów do kartonów lub na wieszaki.
  • kontrolowanie jakości produktów.

Zapraszamy osoby, które:

  • są skrupulatne, sumienne i odpowiedzialne.
  • są komunikatywne i potrafią pracować w zespole.
  • nie boją się nowych wyzwań, wyrażają chęć uczenia się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową.
  • umowę o pracę (praca nie na akord).
  • stałe comiesięczne wynagrodzenie za pracę.

Wymagamy:

  • wykształcenie minimum zawodowe.
  • chęci do pracy i pozytywne nastawienie.
  • poczucie estetyki, dokładność.
  • uczciwości.
  • sumienności.
  • niekonfliktowy charakter.

3. Sprzedawca - monter.

Obowiązki:

  • montaż i obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenu całego kraju.
  • przyjmowanie i sprawdzanie towaru.
  • współtworzenie planów efektywnego montażu.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi jak wiertarka, wkrętarka.
  • znajomość zasad obsługi Klienta.
  • otwartość na ludzi i chęć nauki.
  • gotowość do pracy na wysokości.
  • prawo jazdy kat. B.
  • wyjazdy służbowe na terenie Polski.
  • uczciwość, sumienność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w montażu.
  • zdolność manualne.

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny, następnie umowa na stałe.
  • szkolenia.

Zgłoszenia kandydatów do pracy, którzy są zainteresowani pracą na poszczególnych stanowiskach prosimy o przesłanie aplikacji na adres: leszek@magdalena.pl

W CV prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD Pickup, automaty paczkowe, Żabka, Dino) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium