Pokaż filtry
Schowaj filtry

Rolety fasadowe

Współczesne budownictwo przyniosło ze sobą wiele nowości. Zmiana bryły, minimalistyczny styl, przestronne tafle szkła, rolety zewnętrzne, fasadowe na dobre zadomowiły się w projektach architektów. Na plan pierwszy jednak wysuwa się trend energooszczędności. Domy, a nawet całe budynki mieszkalne projektuje się według ściśle określonych zasad. Myśl przewodnia? Jak najmniejsze zużycie coraz droższej energii cieplnej przy jednoczesnym korzystaniu z naturalnych, a co za tym idzie również darmowych źródeł np. słońca. Problem tkwi jednak w tym, iż użytkownicy nie potrafią z niego korzystać w odpowiedni sposób. Przeszklone przestrzenie owszem umiejscowione są w południowych częściach domów i biurowców. Niemniej jednak takie rozwiązanie jest dobre w okresie jesienno-zimowym. W przypadku wiosny i lata, trend ten nie gromadzi wokół siebie już tylu zwolenników. Pojawia się więc pytanie – jak cieszyć się słońcem i modnym stylem ekologicznym w pełni o każdej porze roku? Odpowiedź jest prosta. Zastosuj nowoczesne rolety fasadowe!

Popularność rolet fasadowych – w zgodzie z wszystkimi trendami!

Trend związany z montażem rolet fasadowych coraz bardziej rozkwita w Europie Zachodniej i Południowej. Inwestorzy doceniają go nie tylko za nowoczesne ujęcie minimalistycznego stylu, ale także za znakomitą funkcjonalność i komfort użytkowania widoczny przez cały rok! Na popularność produktu wpłynął także niebywale prosty i szybki montaż oraz lekka, wygodna konstrukcja.

To, czego nie można odmówić roletom fasadowym to innowacja. Ta ukryta jest przede wszystkim pod nowoczesnym wyposażeniem w napęd elektryczny, który dodatkowo może zostać zintegrowany z czujnikami pogodowymi lub zegarem sterującym. Walor ten najbardziej przemawia do użytkowników będących zarazem miłośnikami nowych technologii. Integracja z czujnikami pogodowymi polega na automatycznej odpowiedzi na aktualne warunki atmosferyczne. Wysokie nasłonecznienie sprawi, że rolety te domkną się, tym samym zapewniając wnętrzu przyjemne zaciemnienie. Natomiast gdy niebo zajdzie chmurami, osłony zewnętrzne otworzą się i zaproszą do wnętrza swobodne, lekkie światło dzienne. Możliwość dopasowania rolet fasadowych do własnych, wysoce spersonalizowanych upodobań przemawia najbardziej do nowoczesnych mężczyzn i kobiet sukcesu oraz szybko rozwijających się firm.

Rolety fasadowe – skuteczna ochrona w klasycznym wydaniu

Ochrona i bezpieczeństwo to dwie nierozerwalne cechy – muszą iść ze sobą w parze. Tak samo jest w przypadku omawianych rolet. Pomimo lekkiej konstrukcji, zapewniają niezwykle skuteczną ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów stanowią zabezpieczenie dla szyb i konstrukcji budynku przed gradem, śniegiem, deszczem czy porywistym wiatrem. To także ulubiony towarzysz Perfekcyjnych Pań Domu i Mieszkań. Dopiero co umyte okna, wywołują chmury deszczowe – problem znany i nielubiany. Rolety fasadowe jednak wiedzą, jak podbić serca gospodyń domowych a ponadto stanowią mocne i trwałe zabezpieczenie przed włamaniami i aktami wandalizmu. Ponadto osłony zewnętrzne to także idealne rozwiązanie dla osób, które często wyjeżdżają, lubią podróżować po świecie i odwiedzać nowe kierunki.

Podobne kategorie do rolet zewnętrznych fasadowych

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 299,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium