Firany zasłony karnisze rolety pościel - sklep internetowy
Pokaż filtry
Schowaj filtry

Żaluzje fasadowe

Zaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe stanowią doskonałą barierę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ponadto, jeśli odpowiednio dobierzemy je do elewacji budynku, będą stanowiły z nim całość oraz estetyczny, ale I funkcjonalny dodatek. Niezależnie jednak od budynku, jego przeznaczenia oraz stylu, warto wybrać takie zewnętrzne osłony okienne, które będą prezentować się elegancko, ale jednocześnie będą pełnić rolę funkcjonalnych i praktycznych dekoracji.

Żaluzja fasadowa solidbox Z90 elektryczna w rozm. 153x260 cm
Producent: Anwis
Cena: 3 508,05 zł 3 897,83 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Żaluzja solidbox zewnętrzna Z90 radiowa w rozm. 176x170 cm
Producent: Anwis
Cena: 3 094,12 zł 3 437,91 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • promocja
Żaluzja fasadowa czarna, automatyczna w rozm. 200x270 cm Z90
Producent: Anwis
Cena: 4 013,24 zł 4 459,15 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Żaluzja fasadowa do zabudowy, elektryczna w rozm. 200x260 cm Z90
Producent: Anwis
Cena: 4 218,91 zł 4 687,68 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Żaluzja fasadowa elektryczna, kolor czarny w rozm. 200x270 cm C80
Producent: Anwis
Cena: 3 758,72 zł 4 176,35 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Żaluzje fasadowe elektryczne w rozm. 140x160 cm podtynkowe C80
Producent: Anwis
Cena: 2 308,70 zł 2 565,22 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Żaluzje fasadowe białe C80 SOLIDBOX rozm. 220x270 cm
Producent: Anwis
Cena: 3 963,11 zł 4 403,45 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
Żaluzja fasadowa Z90 Elero pod zabudowę w elewacji. Na wymiar
Producent: Anwis
Cena: 2 993,86 zł 3 326,51 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Żaluzja fasadowa Z90 z napędem elektrycznym pod zabudowę w elewacji
Producent: Anwis
Cena: 3 416,79 zł 3 796,43 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Żaluzja fasadowa do zabudowy, biała w rozm. 120x170 cm C80 SOLIDBOX
Producent: Anwis
Cena: 3 056,85 zł 3 396,50 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • promocja
Żaluzja fasadowa Z90 z napędem elektrycznym Elero w kolorze "antracyt"
Producent: Anwis
Cena: 2 266,29 zł 2 518,10 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Żaluzja fasadowa Z90 z napędem elektrycznym Somfy z blendą aluminiową
Producent: Anwis
Cena: 1 942,34 zł 2 158,16 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Żaluzja fasadowa zewnętrzna C80 szer. 80x160 cm
Producent: Anwis
Cena: 2 024,61 zł 2 249,57 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Żaluzje fasadowe do zabudowy w rozm. 200x200 cm elektryczne C80
Producent: Anwis
Cena: 2 756,05 zł 3 062,28 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Taśma nośna 8 mm do żaluzji fasadowej Z90 i C80 wałek 50 mb.
Producent: Anwis
Cena: 700,00 zł 810,00 zł
( 1 mb. = 14,00 zł )
belka
zobacz więcej
 • promocja
Żaluzja fasadowa na duże okna rozm. 270x460 cm Z90
Producent: Anwis
Cena: 5 693,40 zł 6 326,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Żaluzje fasadowe - cena

Żaluzje fasadowe to inwestycja, która pozwala na nieznaczną zmianę wyglądu fasady, nadając jej jednocześnie bardzo ciekawy i nowoczesny charakter. Zazwyczaj produkowane są w dwóch uniwersalnych kształtach listew. Jedne są w kształcie litery C o określonej szerokości, drugie natomiast swoim wyglądem przypominają literę Z. Ich cechą charakterystyczną jest łatwość w montażu, lekka konstrukcją i atrakcyjny wygląd. Ponadto, żaluzja fasadowa ma bardzo przystępny cennik, który z pewnością przekona do zakupu tego wyjątkowego rozwiązania. Jej cena jest przystępna, dlatego stanowi coraz popularniejsze rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz również inne modele żaluzji zewnętrznych w równie korzystnych cenach – elektryczne czy do okien dachowych.

żaluzje fasadowe

Dlaczego warto postawić na montaż żaluzji fasadowych?

Współcześnie bardzo ważny jest nacisk na energooszczędność oraz ekologiczność. Budynki projektowane są w taki sposób, by zużywały jak najmniej ciepła i jednocześnie wykorzystywały potencjał naturalnych źródeł energii. W związku z tym, bardzo często kładziony jest duży nacisk na oszklenia południowej części fasady budynków prywatnych i komercyjnych, by zagwarantować dużą ilość naturalnego światła. Zimą jest to opcja, która jest bardzo satysfakcjonująca, natomiast latem bywa uciążliwa. Zbyt duże nasłonecznienie można ograniczyć poprzez montaż żaluzji fasadowych.

Żaluzje fasadowe to jedne z chętniej wykorzystywanych rozwiązań. Chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i przegrzaniem się pomieszczenia, ale nie pozostają również obojętne na inne, negatywne czynniki atmosferyczne. Bardzo dobrze radzą sobie z izolacją w chłodniejsze dni oraz chronią naszą przestrzeń przed nadmiernym hałasem wynikającym z porywistego wiatru, silnego deszczu, czy też głosów dochodzących z ulicy. Znacznie poprawiają komfort użytkowania budynku przez cały rok, dlatego inwestycja w ich montaż jest wyjątkowo opłacalnym przedsięwzięciem.

żaluzje fasadowe cena

Żaluzje fasadowe - cennik

Cennik żaluzji fasadowych jest uzależniony od wielu czynników. Decydującym tu czynnikiem jest ich rozmiar, jednakże wszelkie udogodnienia zazwyczaj również są dodatkowo płatne. Profesjonalna wycena pozwoli dopasować koszty do indywidualnych potrzeb, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonej firmy zajmującej się montażem tego typu osłon okiennych. Lekka konstrukcja i funkcjonalność sprawiają, że żaluzje fasadowe stale poszerzają możliwości użytkowe poprzez wybór niestandardowych rozmiarów, czy kolorów.

Żaluzje fasadowe od znanych producentów mogą zagwarantować nam znacznie więcej niż tradycyjne osłony okienne, na przykład zasłony czy rolety wewnętrzne. Wyposażenie w napęd automatyczny zintegrowany ze specjalnym pilotem sterującym znacznie poprawia komfort ich użytkowania. To szczególnie przydatne rozwiązanie w budynkach z dużą ilością okien, które będzie stanowiło przyjemną alternatywę dla tradycyjnych rolet lub żaluzji.

Jakość w dobrej cenie - żaluzje fasadowe

W ofercie naszego sklepu posiadamy żaluzje fasadowe w różnych cenach. jeden z modeli zaprojektowany jest na podstawie napędu elektrycznego Elero. Ten niemiecki siłownik gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, działając w sposób bardzo cichy. Cała automatyka pozwala sterować żaluzjami ręcznie oraz za pomocą wyświetlacza LCD. Produkt zamyka się o określonej porze, a markiza w momencie zbyt silnego wiatru składa się samoistnie. Jest to szczególnie przydatne, kiedy użytkowników nie ma w pobliżu. Żaluzje fasadowe z napędem Elero to spełnienie marzeń o nowoczesnym domu lub biurze w niskiej cenie.

Żaluzje fasadowe - sprawdź nasz cennik

Żaluzje fasadowe to propozycja na każdą kieszeń. Potwierdza to nasz cennik. Model z napędem elektrycznym oraz systemem samonośnym to znakomite rozwiązanie, na przykład, jeżeli szukają Państwo żaluzji, której montaż nie będzie utrudniony przez ocieplenie elewacji lub brakuje uchwytów górnych do nadproża. Produkt znakomicie komponuje się z elegancką i nowoczesną zabudową, taką jak domy w stylu kanadyjskim, z dużą ilością okien. Dzięki swoim właściwościom znakomicie izoluje budynek od promieni słonecznych. W naszej ofercie posiadamy również inne modele żaluzji fasadowych w korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Fasadowe żaluzje – zalety

Żaluzje fasadowe, podobnie jak rolety zewnętrzne, zapewniają przede wszystkim rewelacyjną ochronę przeciwsłoneczną. Jest to szczególnie ważne w przypadku domów lub biur z oknami na wschód albo zachód. Taki układ może znacząco obniżać komfort użytkowania pomieszczeń, zwłaszcza latem, gdy temperatury sięgają nawet ponad 30 stopni. Z pomocą żaluzji fasadowych można w ciągu chwili osłonić wnętrze przed promieniami słonecznymi, sprawiając tym samym, że stanie się ono chłodniejsze, a korzystanie z niego będzie przyjemniejsze.

Fasadowe żaluzje, dzięki możliwości zablokowania nawet 80% promieni słonecznych i ochrony sypialni czy gabinetu przed nagrzewaniem, sprawiają, że nie muszą Państwo wydawać dodatkowych pieniędzy na zamontowanie klimatyzacji we wnętrzu budynku. Co więcej, fakt, że fasadowe żaluzje są produkowane z wytrzymałych, odpornych na niekorzystne czynniki atmosferyczne materiałów, gwarantuje, że będą one inwestycją na wiele lat. Nie bez znaczenia jest również płynne sterowanie i łatwa obsługa, dzięki którym fasadowe żaluzje z pewnością przypadną do gustu nawet wymagającym klientom.

Czy żaluzja fasadowa jest lepsza od rolet zewnętrznych?

Wielu klientów, wybierając rozwiązania do swojego domu, zastanawia się, czy fasadowe żaluzje są lepszym rozwiązaniem niż równie popularne rolety zewnętrzne. Przede wszystkim wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym (rolety, moskitiery na okno czy automatyka) wyróżniają się wysoką jakością, funkcjonalnością i praktycznym zastosowaniem. Właśnie dlatego osłony zewnętrzne są dobrym wyborem do każdego domu i nie tylko.

Osłony okienne, czyli zarówno fasadowe żaluzje, jak i rolety zewnętrzne, zapewniają płynne sterowanie i są wykonane z wytrzymałych materiałów. Ze względu na różnicę w konstrukcji to właśnie produkty dostępne w tej kategorii zapewniają lepszą ochronę przed słońcem, choć nie izolują tak dobrze hałasu. Dodatkowo fasadowe żaluzje to najlepsze osłony okienne w przypadku dużych przeszkleń, ponieważ mogą mieć naprawdę imponujące wymiary.

Sterowanie ręczne czy elektryczne?

Wybierając żaluzje fasadowe, można zdecydować się zarówno na sterowanie ręczne, jak i elektryczne. Które z rozwiązań będzie najlepszym wyborem? Pierwsze rozwiązanie przypomina to stosowane np. w przypadku rolet materiałowych czy klasycznych modeli zewnętrznych – wystarczy pociągnąć za specjalny sznurek i dopasować ułożenie żaluzji. Taki wybór jest zdecydowanie tańszy. Z kolei sterowanie elektryczne, tak jak w roletach elektrycznych, umożliwia kontrolowanie osłon okiennych nawet z poziomu telefonu, i to bez wstawania z kanapy. Można robić to również przy użyciu pilota lub przełącznika klawiszowego, co znacząco podwyższa wygodę użytkowania żaluzji fasadowych.

banner

Podobne kategorie do żaluzji fasadowych

Opinie naszych klientów o żaluzjach fasadowych Magdalena24.pl

Zostawiam pozytywną opinię, ponieważ zamówione w sklepie Magdalena24 żaluzje fasadowe w pełni wpisały się w moje oczekiwania. Są dobrze wykonane w wysokiej jakości materiału, mechanizm elektryczny działa bardzo precyzyjnie, a przy tym prezentują się bardzo dobrze. W pełni zasłużona najwyższa ocena.

Żaluzje fasadowe elektryczne podtynkowe to moim zdaniem wynalazek na miarę dzisiejszego budownictwa. Jestem zaskoczona tym, jak bardzo wygodne jest to rozwiązanie i jak ono zmieniło nasze życie. Od kiedy pracuję w domu, denerwuje mnie nadmiar światła słonecznego czy upał, który potęguje się przez niezasłonięte okna. Teraz nie ma tego problemu.

Jestem zaskoczona (pozytywnie), że magdalena24.pl ma w ofercie nawet coś takiego jak żaluzje fasadowe z napędem elektrycznym. Moim zdaniem jest to ciekawe rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić. No i to ciekawa alternatywa również dla rolet zewnętrznych.

Byłam w szoku, kiedy zobaczyłam, że magdalena24.pl sprzedaje już nie tylko firany, ale też karnisze czy właściwie wszystko, co może okazać się potrzebne do ubrania okna.

Ciekawe rozwiązanie. Taka żaluzja fasadowa z napędem elektrycznym jest wygodna, poza tym bardzo estetycznie prezentuje się na zewnątrz budynku. Nie zajmuje miejsca wewnątrz, a przy tym świetnie izoluje od słońca. Także wewnątrz jest trochę chłodniej niż przy zwykłych roletach latem. Polecam.

Nie wiedziałam, że sklep online magldalena24.pl ma w ofercie też takie żaluzje fasadowe z napędem elektrycznym. Ale to w sumie fajnie, że można kupić naprawdę wszystko na okna w jednym miejscu. To duża wygoda, szczególnie dla kogoś, kto buduje lub urządza swój dom.

Jak zawsze szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie. Polecam sklep magdalena24.pl za ich profesjonalizm. Jeszcze nigdy nie miałam problemu z zamówieniami u nich. Zawsze wszystko sprawnie i na czas.

Solidne wykonanie, doskonała jakość, cena całkiem rozsądna. Byłam pewna, że takie rolety są znacznie droższe, a tu proszę, takie pozytywne zaskoczenie.

Nie żałuję wydanych pieniędzy. Żaluzje są nie tylko ładne, ale również funkcjonalne. Trwałość również oceniam na piątkę z plusem.

Żaluzje fasadowe - FAQ

Oba rozwiązania to inwestycja na długie lata, a cena zarówno żaluzji fasadowych, jak i rolet zewnętrznych zależna jest od wielu czynników, między innymi rozmiaru i zastosowanych rozwiązań technologicznych. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami sklepu Magdalena24.pl. Nasi pracownicy z chęcią przygotują ofertę cenową.

Żaluzje fasadowe coraz częściej instalowane są w nowoczesnym budownictwie. Ich zalety to przede wszystkim trwałość, łatwość regulacji oraz duży procent zatrzymania energii słonecznej. Rolety to z kolei świetna ochrona przed słońcem, gorącym powietrzem oraz hałasem. Oba rozwiązania stanowią także dodatkową ochronę przed dostaniem się do wnętrza osób trzecich. Decyzja najczęściej podejmowana jest na podstawie możliwości instalacyjnych i osobistych oczekiwań klienta.

Żaluzje fasadowe to przede wszystkim zabezpieczenie budynku przed promieniami słonecznymi i hałasem z zewnątrz. Dzięki swojej ogromnej skuteczności w wielu przypadkach likwidują konieczność zakupu klimatyzacji. Żaluzje nie posiadają właściwości antywłamaniowych, jednakże stanowią dodatkową ochronę przed dostaniem się do budynku osób trzecich. W swojej ofercie posiadamy rolety antywłamaniowe.

Koszt żaluzji fasadowych uzależniony jest od wielu czynników. Podobnie jak w przypadku rolet zewnętrznych istotny jest wymiar, typ, np. żaluzje elektryczne, kolor czy zastosowane dodatkowe rozwiązania. Jeśli zależy Ci na poznaniu ceny, to skontaktuj się z naszym zespołem. Z chęcią przygotujemy dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę cenową.

Żaluzje fasadowe wyczyścimy z osiadającego kurzu, liści, drobinek piasku i zanieczyszczeń przy pomocy suchej, miękkiej szmatki lub szczoteczki. Nie wolno używać agresywnych środków czyszczących, np. na bazie rozpuszczalnika, gdyż w ten sposób powierzchnia żaluzji może zostać zniszczona.

Artykuły blogowe
wpis
Dekoracje okienne na wymiar – jaki efekt możesz osiągnąć?

Okna to nie tylko źródło światła w Twoim domu, ale także kluczowy element, który wpływa na całościowy charakter wnętrza. Choć mogą się wydawać jedynie praktycznym fragmentem domu, z właściwie dobraną dekoracją stają się prawdziwą ozdobą. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na dekoracje okienne na wymiar – dostosowane dokładnie do rozmiarów, stylu oraz indywidualnych potrzeb mieszkańców. Ale jaki efekt możesz dzięki temu osiągnąć? Czy warto inwestować w spersonalizowane rozwiązania? W tym artykule przyjrzymy się zaletom dekoracji na wymiar, podpowiemy, jakie możliwości dają Ci współczesne technologie oraz jakie trendy panują w dekoracjach okiennych.

wpis
Jak ułożyć poduszki na łóżku i kanapie?

Układanie poduszek na łóżku czy kanapie może wydawać się błahą czynnością, a jednak ma ogromne znaczenie dla estetyki i atmosfery wnętrza. Sypialnia i salon to miejsca, w których spędzasz większość swojego czasu w domu. Właściwie ułożone poduszki mogą nie tylko dodać wyrafinowania Twojemu wnętrzu, ale również wpłynąć na Twoje samopoczucie i komfort. Zastanawiałeś się kiedyś, ile razy wchodziłeś do pokoju hotelowego i podziwiałeś perfekcyjnie ułożone poduszki? Albo przeglądałeś katalogi wnętrzarskie zachwycając się piękną aranżacją kanapy? Ten artykuł pokaże Ci, jak osiągnąć podobny efekt w domowym zaciszu, krok po kroku wprowadzając Cię w świat poduszek, ich układania oraz tajników dekoracji wnętrz.

wpis
Czarno-białe wnętrze – jakie dodatki?

Czarno-białe wnętrza od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników designu. Stanowią synonim elegancji, prostoty oraz ponadczasowego stylu. Jednak to nie same kolory, ale właściwie dobrane dodatki decydują o tym, czy przestrzeń jest przytulna, nowoczesna czy pełna charakteru. W erze minimalizmu i zwracania uwagi na każdy, nawet najdrobniejszy detal, odpowiednie akcesoria w czarno-białym wnętrzu stają się kluczem do stworzenia spójnego i efektownego obrazu przestrzeni. W tym artykule zajmiemy się tym, jakie dodatki najlepiej komponują się z monochromatyczną estetyką, a także podpowiemy, jak za pomocą małych zmian nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 299,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium